Onur’un Dibi

Onur’un Dibi süresiz bir dijital yayındır. Muhtevasında Onur Ünlü’nün günlüklerinden, çalışma notlarından, roman ve senaryo taslaklarından ve bitimsiz can sıkıntısından bazı parçalar bulunur.

Onur’un Dibi, sürekli ve düzenli olmayı vadetmez; ancak, ayda en az on iki parça yayımlanmayı ön görür. Abonelik koşullarını kabul edenlere mail yoluyla ulaşır. Kabul etmeyenlere

Not: Abonelik 1 Eylül 2020 – 1 Aralık 2020 dönemini kapsamaktadır. Abone olduğunuzda eski içerikler size iletilecektir. Yenilerini e-posta yoluyla almaya devam edeceksiniz.

Aşağı bak sürpriz var!

Abone Ol!

3 Aylık

29Sepete Ekle!

Abonelere Sürpriz!

Ah Muhsin Ünlü’nün ‘gidiyorum bu’ kitabında bulunmayıp da son birkaç yıldır dergilerde yayımladığı şiirlerinden oluşan ‘KISASI.’ adlı küçük kitabı, kendi iğrenç el yazısıyla, Onur’un Dibi abonelerine bedava! Ücretsiz! Bilabedel! Beleş!

Onur’un Dibi’ne hemen abone olun. İyi şiire doyun!

Not: Kitabı, Onur Ünlü, boya kalemleriyle kendisi yazdı. Okuyabilirseniz iyi şiirler var.
Not 2: Kitap Onur’un Dibi abonelerine dijital olarak ulaştırılacak. Onur Ünlü ummak istiyor ki, hiçbir abone, onları başkalarıyla paylaşmayacak.
Not 3: İsteyen dosyaların renkli çıktısını alıp, onu matbu bir kitap haline de getirebilir. Orijinalleri A3 boyutunda. Kocaman. Sıcacık. Yalova Kaplıcaları gibi.
Not 4: Kitabın tek kopya olan orijinalini de açık artırma ile satmak gibi bir çakallık planlanmıyor değil. Aklınızda bulunsun.

Örnek sayfa:

Onur’un Dibi Video Serisi

Sadece abonelere özel hazırlanan bir video serisi. İzleyiniz.

Onur’un Dibi #1 Summer Edition

Onur Ünlü’nün ilk kısa filmi: Yaşasın Okulumuz